Kilka słów o nas - oferta

Nasza oferta przeznaczona jest dla szkół, zakładów pracy, a także osób prywatnych. Oferujemy pokoje 3,4,5 osobowe w rożnym standardzie, w zależności od preferencji naszych gości. Pokoje w budynkach mają własne łazienki, balkony oraz telewizory. Cena uzależniona jest od ilości osób, okresu pobytu oraz terminu planowanej rezerwacji. Obiekty posiadają WiFi. Cena do uzgodnienia.

Obiekt posiada własny parking (również dla autokarów), za budynkiem znajduje się duży plac z możliwością adaptacji na cele sportowe. Oferujemy również możliwość skorzystania z grilla. W budynku znajduje się sala do gry w ping-ponga.

Harenda jest bardzo atrakcyjnym miejscem, od Krupówek dzieli nas około 4 km, ale dojazd do centrum nie stanowi problemu, ponieważ mamy bardzo dobrą komunikację miejską, a także atrakcyjne cenowo usługi TAX-i. W okolicy znajdują się dwa dobrze wyposażone sklepy spożywcze, czynny całą dobę McDonald's, stacja paliw PKN Orlen, oraz apteka.

Na Harendzie jest kilka godnych uwagi zabytków, m.in. XVIII wieczny drewniany Kościół, Muzeum i Mauzoleum Jana Kasprowicza oraz galeria obrazów Władysława Jarockiego.

Jedną z atrakcji Harendy jest kompleks narciarski, z profesjonalnymi trasami dostosowanymi do zróżnicowanych umiejętności narciarzy. W okolicy znajdują się karczmy regionalne, oraz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego.